GÜMRÜKLEME

 

ÎMEKS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş

Uzmanlık isteyen Gümrük Müşavirliği Sektöründe Başarılı, Dürüst, Temiz Geçmişi ve Sicili ile Sektörün Önde Gelen Firmaları Arasında Haklı Bir Yer Edinmiştir. 1994 Yılından Bu Yana Türkiye’nin Büyük Firmaları ile Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.
(Referans Listesinde Mevcuttur)
hakkimizda 7


Bunun Yanında ilaç, Elektronik, Elektrik, Gıda, Kimya Sanayi, Demir Çelik, Otomotiv, Kıymetli Mamüller, Bilgisayar, Tekstil, Boya inşaat Malzemeleri vb. gibi Birçok Sektörde Faaliyet Gösteren Müşterilerimize 6 Gümrük Müşaviri, 5 Müşavir Yardımcısı, 10 Stajer Olmak Üzere 25 Gümrük Personeli, 5 Motorlu Kurye, 40 Antrepo ve Serbest Depolama, 5 Sigorta Acenteliği, 5 Finansman Olmak Üzere 95 Personelle Hizmet Vermektedir.

İMEKS GRUP DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

 
  • GÜMRÜK DANIŞMANLIĞI . DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI
  • KAMBİYO DANIŞMANLIĞI
  • SERBEST BÖLGELER MEVZUATI DANIŞMANLIĞI
  • YATIRIM TEŞVİK MEVZUATI DANIŞMANLIĞI
  • DIR (DAHİLDE İŞLEME REJİMİ) DANIŞMANLIĞI
  • DIIB (DAHİLDE İŞLEME İZlN BELGESİ)
  • Dil (DAHİLDE İŞLEME İZNİ)
  • İTHALATTA VE IHRACATDA ALINMASI GEREKEN HER TÜRLÜ IZNlN VE MÜRACAATLARIN (KONTROL BELGELERİ, TSE, TAREKS, TARIM vb.) YAPILARAK, TAKlBl VE NETiCELENDİRİLMESi

İMEKS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş

   Geçmişte Olduğu Gibi Gelecekte de Müşteri Memnuniyeti Amaçlı Çalışmalarım ve Bunu Gerçekleştirmek için Hizmet Kalitesi Yatırımları Sürdürmeye Devam Edecektir. Önce insan Düşüncesi ile Çevreye ve Doğaya Saygılı Yasalara Uyan, Yasalar Çerçevesinde Müşteri Haklarını Sonuna Kadar Savunan, Koruyan, Mücadele Eden, Çizgimizi Korumak Grubumuzun En Büyük Hedefidir.
 

HEDEFLERİMİZ


İMEKS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş Geçmişte Olduğu Gibi Gelecekte de Müşteri Memnuniyeti Amaçlı Çalışmalarım ve Bunu Gerçekleştirmek için Hizmet Kalitesi Yatırımları Sürdürmeye Devam Edecektir. Önce insan Düşüncesi ile Çevreye ve Doğaya Saygılı Yasalara Uyan, Yasalar Çerçevesinde Müşteri Haklarını Sonuna Kadar Savunan, Koruyan, Mücadele Eden, Çizgimizi Korumak Grubumuzun En Büyük Hedefidir.

DIŞ TİCARET HACMİMİZ


2010 yılı ; 385 milyon dolar ithalat
2011 yılı ; 445 milyon dolar ithalat
2012 yılı ; 256 milyon dolar ithalat
2013 yılı ; 284 milyon dolar ithalat
2010 yılı ; 55 milyon dolar ihracat
2011 yılı ; 57 milyon dolar ihracat
2012 yılı ; 165 milyon dolar ihracat
2013 yılı ; 166 milyon dolar ihracat